Aaron

Psi se dovedou smát, ale dělají to ocasem

DENÍČEK

Podařilo se mi najít pár fotek, jak pomáhám páníčkům v práci.
Další FOTO
V sobotu odpoledne 20.3 se uskutečnila první společná procházka borderek a jejich páníčků z Dobříše a okolí. Počasí se velmi vydařilo, sluníčko svítílo, prostě krásný den. Užili jsme si to, byli jsme tam čtyři bordeří kluci - dva hnědobílí a dva trikoloři. Vyfotit nás pohromadě bylo docela obtížné, byli jsme rychlí jak borderky :D, ale na pár fotkách nás uvidíte všechny najednou. Bylo to bezva, a doufám, že se nás příště sejde víc, vždyť je nás tu už asi 11.Děkujeme Janě (paničce Bresta), že tuto akci zorganizovala :) FOTKY ve fotogalerii.
Se svými páníčky jsem prožil bezva prodloužený víkend v Herolticích u Tišnova, který pořádala ŠKOLA PRACOVNÍ A ZÁBAVNÉ KYNOLOGIE pro pejsky a jejich páníčky. Výcvik a pobyt proběhl v rekreačním zařízení Brněnka, které se skládá z hlavní budovy a komplexu chatiček. Sešlo se nás celkem 13 pejsků se svými páníčky. Páníčci se dozvěděli spoustu zajímavého, například jak na mě, o psích sportech a jiné zajímavosti o pejscích. Trénovala se zde hlavně poslušnost - přivolání, sedni, lehni, chůze na vodítku... a posílení vztahu páníčka se psem, například jsme spolu absolovovali jízdu na přívěsu za čtyřkolkou. Poslední den byly soutěže, ve kterých jsme si ověřili, co jsme se zde naučili anebo zdokonalili. Čekali nás i záludnosti, např. přivolání na čas, kde se nám do cesty pletly párky, kterých jsem si k radosti své paničky nevšímal a dal jsem jí před nimi přednost :-). Další ze soutěží byl slalom, kdy páníčci drželi v ruce vodítko a zároveň lžíci s cibulí, která nesměla spadnout, jinak se připočítávali trestné body. Prostě užilo se spousta legrace a moc rád zas pojedu. Fotky ve fotogalerii!

6.1.10

IMG_0670.JPG

Zdravím všechny v novém roce. Do deničku jsem dlouho nepsal, mám pořád napilno. Dopoledne chodím s páníčky do práce, kde mám velký výběh s boudou, ale nejraději hlídám v kanceláři (nebo že by oni hlídali mě, aby na mě nikdo nešlápl, když si vyspávám uprostřed místnosti? :)). A taky mě baví skartovat :). Odpoledne chodím s páníčky na dlouhé procházky, už mě baví i aportík. 2x týdně jezdím na poslušnost, to mě moc nebaví, nejraději mám volno, když si můžeme hrát. Sobotní odpoledne patří agility, tam chodím moc rád a jsem prý moc šikovný. Minule se nás i přes mrazivé počasí sešlo hodně, a přišel nový kamarád, malý černobílý borderák. Tak už je nás v našem městě asi 10 borderek, a proto se plánuje historicky první sraz dobříšských borderek . PS: sehnal jsem si důkaz, že aspoň na malý okamžik jsem zuby na mé první výstavě ukázal :-P NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERII

Dnes jsem byl opět na cvičení pro štěňátka, a koukal jsem jak blázen, oni tam snad dali zrcadlo! Proti mně stál pejsek úplně stejný jak já. Až když jsem si ho pořádně prohlédl, tak jsem zjistil, že je malinko jiný. No prostě úplná dvojčata. Musím uznat, že i když je o týden mladší než já, je už o něco víc vycvičenější, ale když jsme běhali, byl jsem rychlejší. :o) Doufám, že si panička příště vezme foťák a podaří se jí nás vyblejsknout. Taky se jí můj dvojník líbíl.
Dneska jsem byl zase na výcviku pro štěňátka, kam chodím každé úterý a neděli. Je tam spousta štěňátek, dokonce jeden hnědobílý borderák, schválně, jestli nás na fotkách rozeznáte, ale není to zas tak těžké, každý jsme jiný :).Na výcviku mám nejraději volno, kdy si spolu můžeme všichni pejsci hrát. Foto ve fotogalerii s názvem Cvičák.
Dneska panička zjistila, že mi chybí první zoubek. Dolní přední.
Tak dneska se konečně podařilo paničce vyfotit mě a mojí kamarádku Dinu, aneb "Štaflík a Špagetka".Fotky sice nejsou moc kvalitní, ale aspoň něco. :) Slabší povahy se nedívejte, na jedné fotografii vypadám opravdu hrozivě :). Fotky jsou ve fotogalerii s názvem Kamarádi.
1  
2